יום שבת, 26 במאי 2012

קנווס שכולו חיוך אחד גדול - Smile canvas

לאחרונה אני יוצרת יותר ויותר בסגנון המיקס מדיה. האמת? ממש כייף לי אם כי לפעמים אני קצת מתוסכלת שהניסיונות שלי לא תמיד מצליחים ואני מוצאת את עצמי מתקנת שוב ושוב עד שיוצא משהו שאני שלמה איתו.

זה בערך הסיפור של הקנווס האחרון שהכנתי. התכנון במקום היה להעביר תמונה מעתון. בפועל, הנסיון לא כל כך הצליח לי ולכן, הייתי צריכה להתמודד עם כמה איזורים בקנווס שלא נראו משהו אחרי הניסויים שלי.

אחרי ששברתי את הראש מה אפשר לעשות, החלטתי לשלב בקנווס קצת סקראפבוקינג והתוצאה הייתה לא רעה מכלל!
לקנווס הוספתי תמונה מקסימה של מעיין מהטיול שלנו לתורכי לפני שיובל נולד. מעייני הייתה אז בת שנתיים וחצי, נסיכה קטנה ומקסימה שחילקה חיוכים לכל כיוון כמו שאפשר לראות בתמונה.

Recently I created more and more mixed media projects. The truth?  I really  have fun making this kind of projects, althought sometimes, I got frustrated  because some of my experiments are not always successful, and I find myself  trying to fix the mess again and again.

That's what happened with my last canvas. I planned to transfer an image from a newspaper. Actually I didnt' succed, so I needed to think what I should do in order to make somethig that would seem nice.

After thinking a lot, I decided to combine in the canvas some scrapbooking and the result was not bad at all!

 The picture that I added is an old picture of Mayan that was taken in our trip to Turkey before Yuval was born. Mayan was two and a half years old -  a charming little princess handing out smiles all around as you can see in the picture.
  
 
 

2 comments:

  1. קנווס מקסים ביופיו. התמונה הנהדרת משתלבת בו נפלא. אש קטנה

    השבמחק

תודה שבחרת לשלוח תגובה לפוסט. התגובה תפורסם לאחר שאאשר את פרסומה.
ג'וד
Thank you for send me a comment. The comment will be plublished after been approved. Have a nice day! Judith

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...