יום שבת, 12 במאי 2012

מיקס מדיה, מכת המדינה - Mixed Media tag

אני מודה! גם אני נדבקתי בחיידק הזה שקוראים לו מיקס מדיה... הכל התחיל לפני כמה חודשים כשראיתי אצל אליס את הספר של ג'ולי נאטינג  Collage Couture וזה המשיך כשהכרתי את ענת גרציאני הלא היא Mrs G  והדרך להתמכרות הייתה קצרה.

בעבר הכנתי כמה עבודות בסיגנון של ג'ולי נאטינג ולפני זמן מה מצאתי את הסרטון הזה של ג'ולי וגם אני הכנתי כמה עבודות בסגנון הזה.  לפני כשבוע חברה שלי עינת קסלר חגגה יום הולדת ולכבוד האירוע הכנתי לה תג על טהרת המיקס מדיה.
כדי לא להזניח תחביבים נוספים, שילבתי בתג סריגה במסגרה אחת (crochet), כך שאפשר להגיד שהתג מכיל את כל התחביבים שלי יחד: סקראפ, מיקס מדיה, ציור וקרושט!

I must confess! I'm addicted to mixed media.  It all started a few months ago when I saw at Alice's  the Julie's Nutting book Collage Couture  and it continued when I met Anat Gratziani (Mrs G for you) and it became to addiction.

In the past I made several projects based on Julie's styleA few weeks ago I found this clip of Julie and I've done some similar projects based on the clip. Last week my friend Einat Kessler celebrated her birthday and for the occasion, I made a mixed media tag.

I combined into the tag some crochet, so you can say that the tag contains all my hobbies together: scrapbooking, mixed media, painting and crochet!

תגובה 1:

  1. התג הזה הדיר שינה מעיני בנסיון לפצח את סודותיו. מדהים. אש קטנה

    השבמחק

תודה שבחרת לשלוח תגובה לפוסט. התגובה תפורסם לאחר שאאשר את פרסומה.
ג'וד
Thank you for send me a comment. The comment will be plublished after been approved. Have a nice day! Judith

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...