יום שני, 4 באוקטובר 2010

תמונות מעוררות תיאבון

מדי פעם, כשמוצאים סידור מתאים לילדים ומתאפשר, בעלי ואני עולים לאוטו מצוידים במצלמה והרבה מצב רוח  ועושים לנו "יום כייף" (למעשה מדובר בכמה שעות אבל מבחינתנו זה יום כייף).


בחודש יולי, בחרנו את אחד מימי השישי שהילדים נמצאים בגן (כמה נוח!!) ויצאנו לטיול רגלי קצרצר לאורך רחוב שינקין ונחלת בניימין שבתל אביב.
המסלול היה די פשוט: הליכה קצרה בשדרות רוטשילד. ברחוב שינקין פונים ימינה לכיוון אלנבי ומשם, חוצים את הכביש לכיוון נחלת בנימין.
בדרך כלל, כשהולכים ברחוב שינקין רואים כל מיני טיפוסים מיוחדים שמנסים למשוך את תשומת לבם של הסובבים, אבל הפעם, תפס אותנו משהו אחר.


בהתחלה ראינו חנות שמכרה קישוטים לבית ובגדי מעצבים.  משום מה בחלון הראווה לא הוצג שום פריט למעט כיסא.
כיוון שכדי להיכנס לחנות צריך לעלות כמה מדרגות, בכניסה לחנות יש מרפסת קטנה . בעלי, שהוא צלם של המשפחה, ראה שבזווית מסוימת, אפשר לצלם תמונה יפה מאוד שיכולה לשמש מקור השראה לכרטיס ברכה. לפניכם התוצאות:


בדרכנו לרחוב אלנבי, ראינו עוד דבר שתפס אותנו. רק להיסתכל על הדבר היפהפיה הזה ובלוטות הרוק מתחילות לעבוד במרץ.  נכון שגם אתם רוצים לטעום ממנו? נכון שזה נראה כמו הקינוח הכי המושלם שיש ?
אז זהו שלא - באותו שבוע שטיילנו חגגו את טו' באב והתמונה צולמה בחלון הראווה של החנות "סבון של פעם"
כשהגענו לנחלת בנימין, בעלי מצא דוכן מקסים, של יוצרת מוכשרת מאוד בשם keiko shakedy שמכינה מיניטורות של קינוחים מפימו. למיניטורות שלה היא קוראת Tiny Sweets. העבודות שלה כל כך מוצלחות שפשוט הבטן מתחילה לקרקר אחרי שמסתכלים בעבודות שלה ולראיה הנה כמה תמונות:ואחרי התלבטות לא קטנה, בעלי קנה לי את ה"ממתקים" האלה:
בפעם הבאה, אני אספר לכם על היום כייף שעשינו עם בעלי בזכרון יעקוב, בנתיים הצצה קטנה לפוסט שאפרסם בנושא:

2 comments:

 1. איזה יופי של בלוג.
  ננתי ממנו מאד
  עברתי על הכל!
  נהנתי מאד לפגוש אותך!
  קרנושי

  השבמחק
 2. נהנתי לקרוא את הפוסט החביב שלך.
  תתחדשי על הבלוג
  עינת

  השבמחק

תודה שבחרת לשלוח תגובה לפוסט. התגובה תפורסם לאחר שאאשר את פרסומה.
ג'וד
Thank you for send me a comment. The comment will be plublished after been approved. Have a nice day! Judith

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...