יום ראשון, 23 בספטמבר 2012

הלבוגר עושה לי קצת צרות - Some troubles with bloger

הי לכם! מזה חודשיים כמעט, בכל פעם שנכנסים לבלוג שלי, במקום להגיע לכתוב הרגילה של הבלוג (סיומת com) באופן אוטומטי כתובת שונתה לכתובת המקומית (סיומת co.il).

כתוצאה מכך אי אפשר היה לירשם לאפשרות של "עקוב" אחר הבלוג שלי (רשימת העוקבים שמופיעה בצידו הימני של המסך) לא הוצגה (במקומה הופיעה הודעת שגיאה).
אחרי בירור שעשיתי עם משתמשים אחרים הבנתי שבשל שינוי שנעשה לחלק גדול מהבלוגים לא ניתן להציג רשימת עוקבים (כפי שקרה לי).

על מנת לאפשר להציג את רשימת העוקבים, הוספתי לינק מיוחד מתחת לחלון העוקבים (בצידו הימני של המסך) בלחיצה על הלינק מועלית הכתובת המקורית של הבלוג  (סיומת com) והבעיה נפתרת.

היום במקרה, כשפתחתי את הבלוג ראיתי שכתובת הבלוג מוצגת בצורה תקינה! אבל - תמיד יש "אבל" כשרציתי להציץ בכמות האנשים הרשומים לקבלת  עדכונים במייל על פרסומים בבלוג, ראיתי שהרשימה אופסה! כשהתעמקתי קצת מצאתי הודעה שאיתרה על התקלה שנבעה בהצגת הכתובת המקומית . תקלה טופלה אך עכשיו כל הנתונים התאפסו.

אתם בוודאי שואלים מדוע אני מספרת לכם על כך?! הסיבה ברורה: אני אוהבת את העוקבים שלי ומשמח אותי לקבל תגובות כה חמות מכם. לכן, אני חוששת שבגלל הפעולה שננקטה (איפוס רשימת המיילים שמקבלים עדכונים על פרסומים מהבלוג שלי) לא תקבלו עוד עדכונים.

אם אכן המצב אצלכם, אשמח מאוד אם תרשמו בשנית!

Hey there! For the last two months, every time you visit my blog, my blog's address is changed automatically by "Bloger" and insted of ending with "com" the address is ending with "co.il" (the local addresses)
As a result, it was impossible to sign up to the "follow"option  wich appears as an error message ( at the top of the right side of the screen).
After I asked at the net if it happens to others blogs and what can I do with this problem, I understood that Bloger has changed the infrastructure of the blogs and that's why some of the blogs can not display  the "Follow" option successive (as happened to me).

To enable display the "Follow" option, I added a special link that allow to raised the original address of the blog  and the "Follow" option is displayed.

Today, when I visit my blog  I noticed that the blog's address is dispayed properly! But - there's always a "but" , when I check  at the number of people who registered for email updates, I saw that the list has been reset! When I studied a bit what has happened,  I found a message that noticed me that it was detected a problem in my blog (by directing the local address insted the international address). The problem was taken care, but now all the data is reset.
You probably ask why am I telling you this? The reason is obvious: I love my followers and I'm happy to receive comments from you and I'm afraid that because of the action that was taken (reset emails list to get updates on my blog posts) you will no longer receive updates.
So, if it happens to you,  I'll glad id you would register again!

בהזדמנות זו רציתי לנצל את הבמה ולאחל לכולכם גמר חתימה טובה!

 

תגובה 1:

  1. קודם כל תודה על ההארה בנושא.
    דבר שני - אין כמו גוגל רידר, אני תמיד מקבלת עידכונים ואין שום בעיה :)
    ודבר שלישי - זה מוזר, בבלוג שלי, גם בבלוגר, באמת יש את הכתובת המקומית, אבל אין לי שום בעיה עם רשימת העוקבים. אולי זהו תהליך כלשהו וגם אלי זה עוד יגיע?

    השבמחק

תודה שבחרת לשלוח תגובה לפוסט. התגובה תפורסם לאחר שאאשר את פרסומה.
ג'וד
Thank you for send me a comment. The comment will be plublished after been approved. Have a nice day! Judith

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...