יום חמישי, 6 באוקטובר 2011

דף חדש ליובלי - A new scrapbooking page for Yuval

אתמול בערב הייתי במפגש קיט החודש אצל אליס מ- My punch. כרגיל, המפגש היה מאוד כייפי, האווירה הייתה מאוד שמחה והקיט שאליס ארגנה החודש היה פשוט משגע!
יום לפני המפגש הצצתי בבלוג של אליס וראיתי את הדפים ומייד הרגשתי צורך להכין דף מעוצב ליובל עם הדף Blooming Blossoms מתוך הקולקציה Victoria Gardens של echo park.
כיוון שהדף הרקע שבחרתי בצבע ירוק, היה ברור לי אשלב את הדף עם דפי קראדסטוק ירוקים בגוונים שונים.

Last night I went to "The kit of the month" at My punch. As usual, I had a great time and a lot of fun with the girls. The kit that Alice chose is so preatty!
The night before, I glanced at Alice's blog and I knew that I have to make a scrapbooking page for Yuval with the Blooming Blossoms cardstok paper (Victoria Gardens colection) by echo park.
Becuse the page that I chose is green, I also used two different toning of green cardstok paper.לדף הוספתי תגית יפהפיה שקיבלתי בקיט והוספתי פרחים בגוון ירוק, שמנת ולבן. בנוסף הוספתי תחרה בצבע שמנת ואבני חן ירוקות.
כדי ליצור אפקט מעניין, צבעתי בעזרת דיו distress ירוק מסביב לקארדסטוק הבהיר והוספתי סרט אורגנזה מסביב לעיגול.

For this page I used a beautiful tag that I got at the kit and I added also some nice flowers (Cream, Green and White) Green gems and cream lace.
I painted with green distress ink aroung the green light cardstok circle and then I added an Organza ribbon.הדף מזווית אחרת - Another viewרשימת החומרים שהשתמשתי :
קראסטוק ירוק בהיר וקראסטוק ירוק כהה.
שלל פרחים


For this page I used:

4 תגובות:

 1. ג'וד,

  בדף זה עשית מה שחלק מפחדים לשלב בתמונה של ילד/בן, פרחים, תחרות ואבני חן. מאוד אהבתי את דף הסוגריים וצבע ירוק יש בו משהו מרגיע. אהבתי גם את הקיפולים מתחת לדף העגול.

  ליאת.ו.

  השבמחק
 2. יצא דף ממש מקסים!

  השבמחק
 3. ליאת,
  תודה רבה!
  הבחירה בצבעים הייתה די מקרית (כמו שכתבתי, אחרי שראיתי את הדף שקיבלי בקיט של אליס והתאהבתי בו בחרתי בשילוב גוונים שונים של ירוק). במקרה גם הצבעים בתמונה השתלבו יפה עם הגוון הירוק.

  השבמחק
 4. אולושקה,
  תודה רבה! כייף לקבל מחמאות מאומנית כמוך!

  השבמחק

תודה שבחרת לשלוח תגובה לפוסט. התגובה תפורסם לאחר שאאשר את פרסומה.
ג'וד
Thank you for send me a comment. The comment will be plublished after been approved. Have a nice day! Judith

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...